Katrin

Produkty marki Katrin

Biodegradowalne, ekologiczne, przyjazne środowisku, naturalne i jednocześnie wygodne w użyciu – takie właśnie są produkty marki Katrin, które znajdziesz w tej kategorii. Zostały stworzone z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu oraz perfekcyjnej higieny. Sięgnij po nie zarówno do przestrzeni publicznych, jak i prywatnych, ponieważ ich zastosowanie jest uniwersalne, a jakość potwierdzają stosowne certyfikaty. Sprawdź bogaty asortyment wyrobów papierowych i nie tylko!

Papierowe produkty marki Katrin – ręczniki, papier toaletowy, chusteczki higieniczne

Oferowane przez tego producenta wyroby papierowe cechują się:

  • miękkością i delikatnością – są bezpieczne dla skóry, nie wywołują podrażnień i z przyjemnością się ich używa,
  • chłonnością i wynikającą z tego wydajnością pozwalającą na zmniejszenie kosztów zużycia,
  • możliwością stosowania w odpowiednio dobranych dozownikach, dzięki czemu jeszcze bardziej optymalizujesz wydajność i minimalizujesz ich zużycie.

W naszym asortymencie znajdziesz papier toaletowy Katrin w rolkach, ręcznik kuchenny – w roli lub składany oraz chusteczki higieniczne Katrin. Zróżnicowana objętość, gramatura, a nawet kolor umożliwiają perfekcyjne dopasowanie zamawianych produktów do indywidualnych potrzeb.

Mydło w piance i płynie od Katrin – dlaczego warto je wybrać?

Sięgając po mydło w pianie Katrin lub preparat w płynie, zyskujesz wydajny kosmetyk do mycia dłoni w przestrzeniach publicznych, usługowych i użytkowych. Umieszczenie w kompatybilnym dozowniku umożliwia precyzyjne dozowanie, co zapobiega marnowaniu produktu i zmniejsza jego zużycie, jednocześnie zapewniając komfort użytkownikom. Mydła są dostępne w postaci lekkiej pianki – konsystencja jest delikatna, łatwo się rozprowadza i nie spływa z dłoni. Do wyboru są różne warianty zapachowe.

Dozowniki i pojemniki Katrin – idealne do przestrzeni publicznych

Oprócz bogatego wyboru produktów papierowych i mydeł marka Katrin oferuje też profesjonalne dozowniki, dzięki którym korzystnie wpłyniesz na zużycie stosowanych wyrobów i zapewnisz użytkownikom wysoki poziom higieny. W asortymencie znajdziesz nowoczesne modele elektryczne, XL – do miejsc o dużym natężeniu ruchu, bezdotykowe i wykonane z różnych materiałów: plastikowe, metalowe, ze stali nierdzewnej. Występują one w podstawowych wariantach kolorystycznych – czerni i bieli – i prezentują się elegancko i profesjonalnie.

Zamów produkty marki Katrin i zyskaj kompleksowe wyposażenie toalet publicznych!

Oferta obejmuje biodegradowalne i certyfikowane produkty, wśród których znajdziesz zarówno klasyczny papier toaletowy biały, jak i ręcznik Maxi biały do miejsc często odwiedzanych przez użytkowników. Zadbaj o kompleksowe zaopatrzenie przestrzeni publicznych, sięgnij po te wyroby również wtedy, gdy prowadzisz firmę sprzątającą lub planujesz domowe porządki. Wysokiej jakości środki czystości pochodzące z recyklingu i wykonane z ekologicznych surowców to ukłon w stronę środowiska naturalnego – Ty też zadbaj o planetę i wybieraj świadomie!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15